Попуст!
fuego 32VT3700

FUEGO 39FG3705 SMART

Споредба

МКД 15,990 МКД 13,990

Нема на залиха

Опис на производот

• 39″(99cm)HD Ready SMART LED TV
• Резолуција:1366×768
• Web пребарувач,You tube, ANDROID
• HDMI,USB
• USB,HDD снимање од дигитална телевизија
• DVB-T2/C
• Вграден Wi-Fi