Има залиха

ADLER AD 2251

690.00 ден

Моќност: 1400 W
Интегриран контролен прекинувач
Поставки за брзина на воздухот: 2
Поставки за температура: 2
Концентратор: функција ладен воздух
Рачка со преклопување
Должина на кабел: 173 cm

На залиха

SKU: СИМП049-1-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд