Има залиха

BEKO FSE64320DS

20,490.00 ден

  • Комбиниран шпорет
  • Eнергетска класа:A
  • Капацитет на рерната:66L
  • 2 рингли+2 плин
  • 6 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Дигитален тајмер
  • Димензии:85х60х60cm