Има залиха

BEKO WTC8622XCW

22,290.00 ден

 • Prosmart Инвертер мотор
 • AquaWave®
 • OptiSense®
 • SteamCure
 • StainExpert™
 • Xpress Super Short 14 Min
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:C
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Функциja за предперење
 • Одложен почеток
 • Заклучување за деца
 • Потрошувачка на енергија:62kWh
 • Потрошувачка на вода:38L
 • Ниво на бучава:54/74dB
 • Димензии:84x60x55cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд