Има залиха

BEKO WUE7511

17,090.00 ден

 • Полнење:фронтално
 • AquaFusion
 • Aquawave
 • LED приказ
 • Индикатор за затворање на врата
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Заштита од прелевање на вода
 • Одложен почеток:3h,6h,9h
 • Ниво на бучава:63/75dB
 • Димензии:84x60x49cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд