Има залиха

blender FUEGO GS603A

3,190.00 ден

  • Моќност:800W
  • Капацитет:1,5L
  • Брзини:2
  • PULSE функција
  • Заштита од прегревање
  • Нелизгачка подлога
  • Можност за дробење на мраз
  • Ножеви од не’рѓосувачки челик

На залиха

Дополнителни информации

Бренд