Има залиха

blender FUEGO MAJESTIC HB987

1,990.00 ден

  • Тивок DC мотор
  • Капацитет на чаша:550ml
  • Додаток маталка
  • Ножеви од нерѓосувачки челик
  • Моќност: 800W

На залиха

Дополнителни информации

Бренд