Out of Stock

bokal FUEGO T907A

1,290.00 ден

  • Моќност:1850-2200W
  • Капацитет:1,7L
  • On/Off индикатор
  • 360º база
  • Автоматско исклучување

Нема на залиха

Дополнителни информации

Бренд