Има залиха

fen cetka GRUNDIG HS 6220

1,990.00 ден

  • Моќност:1100W
  • 2 поставки за температура и вентилатор.
  • 3 додатоци за стилизирање 25, 40, 50 mm.
  • Кабел од 1,8 m
  • Погодна за сите должини на коса
  • Ротирачки кабел со гајка за закачување
  • 2 години гаранција

На залиха

ШИФРА: СИФЕ158 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд