Попуст!
Има залиха

FEN FUEGO FUEGO BY-536

1,090.00 ден

  • 220-240V ~ 50 / 60Hz, 1800-2200W
  • Поставки за 2 брзини и 3 топлина
  • Функција за ладно
  • Глава за закачување
  • Концентратор
  • Со отстранлив филтер
  • Дифузер

На залиха

ШИФРА: СИФЕ160-1-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд