Има залиха

frizider Gorenje NRK 6191 ES4

28,990.00 ден

 Комбиниран фрижидер со долна комора
 Сребрена боја
 Total NoFrost технологија
 Тотален капацитет 302л (Дел за ладење 203л
 дел за замрзнување 99л)
 IonAir Воздушен јонизатор во фрижидерот со MultiFlow 360 степени: Мулти 3D распрскување на воздухот
 Електронско управување
 FastFreeze: Брзо замрзнување
 Eко мод на работа
 Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм
 ЛЕД осветлување
 4 стаклени полици
 Полица за шишиња без држач
 Фиока за зеленчук
 SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
 3 фиоки
 Бучност 38dB
 A+ енергетска класа
 Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 цм

На залиха

Дополнителни информации

Бренд