Попуст!
Нема залиха

frizider Gorenje RK6191EW4

21,141.00 ден

Комбиниран фрижидер со долна комора
 Бела боја
 FrostLess технологија
 Тотален капацитет 314л (Дел за ладење 206л
 дел за замрзнување 108л)
 Електронско управување
 FastFreeze: Брзо замрзнување
 Eко мод на работа
 Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм
 ЛЕД осветлување
 4 стаклени полици
 1 метален држач за шишиња
 Фиока за зеленчук
 SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
 3 фиоки
 Бучност 38dB
 A+ енергетска класа
 Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 цм

Нема на залиха

Дополнителни информации

Бренд