Има залиха

furna BEKO BBIM 13300 XDN

16,890.00 ден

 

  • Мултифункционална
  • Чистење на пареа:SteamShine®
  • Енергетска класа:А
  • Капацитет на фурната:72L
  • Програми:8
  • 3D функција
  • Електронска контрола
  • Дигитален тајмер
  • Вентилатор
  • Димензии:60x56x55cm

На залиха

SKU: ВГРЕ089-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд