Има залиха

kafemat FUEGO MAJESTIC CM2058

1,490.00 ден

  • Кафемат за филтер кафе
  • Капацитет 1.25Л
  • Траен филтер
  • Основа од не’рѓосувачки челик
  • Стаклен сад
  • Индикатор за ниво на вода
  • Моќност: 730-870W
  • Грејна плоча со нелеплив слој

На залиха

SKU: СИКА034-1 Категорија

Дополнителни информации

Бренд