Има залиха

pegla GORENJE SIH2200RBC

2,190.00 ден

Моќност на грејачот: 2200 W
Сад за вода: 280 ml
Подлога на пеглата: Керамика
Должина на приклучен кабел: 2.5m
Автоматско исклучување: Да
Регулирање на температурата: Аналоген
Индикатор на температура
Индикатор за ниско ниво на вода
Систем против создавање на бигор
Функција за самочистење
Суво пеглање
Пеглање со сува пареа
Нето тежина на апаратот: 1.3 kg
Вртење на приклучниот кабел: 360 °

На залиха

ШИФРА: СИПЕ186-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд