Има залиха

pegla Philips DST5010 / 10

3,790.00 ден

Пегла на пареа
 Боја Сива бела
 Моќност2400W
 Регулирачка пареа 40г/мин
 Ударна пареа 160г/мин
 Вграден систем за Anti-Calc
 Spray
 Нелеплива подлога SteamGlide Plus
 Drip stop систем
 Удобна рачка
 320мл резервоар за вода

На залиха

SKU: СИПЕ190-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд