Има залиха

PERALNA BEKO WTV 8712 XW

22,990.00 ден

 • Prosmart Инвертер мотор
 • Полнење:фронтално
 • Дигитален дисплеј
 • Енергетска класа: C
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Програми:15
  Одложен старт
 • OptiSense
 • Годишна потрошувачка на енергија:175kWh
 • Годишна потрошувачка на вода:9899L
 • Автоматско подесување на вода
 • Ниво на бучава:72dB
 • Димензии:84x60x59cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд