Попуст!
Има залиха

PERALNA BEKO WUE 7611D XAW

16,490.00 ден

 • ProSmart™ Inverter мотор
 • Полнење:фронтално
 • OptiSense®
 • Aquawave®
 • Автоматско прилагодување количина на вода
 • Заштита од прелевање
 • Дигитален LED дисплеј
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Годишна потрошувачка на енергија: 173kWh
 • Годишна потрошувачка на вода:10339L
 • Ниво на бучава:57/74dB
 • Димензии:84x60x49cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд