Има залиха

PERALNA SAMSUNG WW80T4020EE1LE

23,490.00 ден

 

 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Функциja за предперење
 • Одложен почеток
 • Заклучување за деца
 • Потрошувачка на енергија:0.86kWh
 • Потрошувачка на вода:45L
 • Ниво на бучава:52/71dB
 • Димензии:85x60x55cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд