Има залиха

SPORET GORENJE GEC 6A11SG

23,490.00 ден

 • Електричен шпорет
 • Енергетска класа:А
 • Боја: Сива
 • Врата:Стаклена контролна плоча
 • Без капак
 • Класична шарка на вратата
 • Употреблив волумен на рерната:65 l
 • Максимална површина на тавата за печење:1.316 cm²
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • Електрична плоча за готвење
 • Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Чистење со AquaClean функција
 • Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
 • Потрошувачка на електрична енергија:0,78 kWh (конвенционална)
 • Димензии (ШxВxД):60 × 85 × 60 cm
 • Бруто тежина на апаратот:42,6 kg
 • Приклучна моќ: 8,4 kW

На залиха

ШИФРА: ШПЕЛ055-1-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд