Попуст!
Има залиха

SUSARA BEKO DF 7111 PAW

15,990.00 ден

 • Кондензациска
 • Директен одвод
 • Енергетска класа: B
 • Капацитет:7kg
 • 15 програми
 • Одложен старт
 • Child Lock
 • AquaWave технологија
 • Индикатор за работниот програм
 • Потрошувачка на енергија годишно:504kWh
 • Ниво на бучава:65dB
 • Димензии:56,8×59,7×84,6cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд