Има залиха

TV HISENSE 50 E7HQ

24,990.00 ден

 • 0″(127cm) 4k UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • DLED:Технологија на позадинско осветлување
 • Индекс на критериуми за слика(PCI):1800
 • HDR технологија: HDR10
 • HLG технологија
 • Звучна технологија:DTS Studio Sound
 • Излезна јачина на звук: 2×8 W
 • Netflix / YouTube / Prime Video
 • Web Browser Odin 2.10
 • UHD AI Upscaler
 • HDR, HLG
 • Оперативен систем:VIDAA
 • Bluetooth
 • 3x HDMI, 2x USB, LAN,CI slot

На залиха

ШИФРА: ТВ50038 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд