Има залиха

vaga VOX PW436

790.00 ден

  • Безбедносна стаклена површина
  • Индикатор за преоптоварување и слаба батерија
  • Капацитет 180Кг
  • Прецизност 100г
  • Димензии на уредот (ШxВxД) 30.2 x 2.8 x 30.2 цм

На залиха

Дополнителни информации

Бренд