Има залиха

VIVAX BS-110 bluetooth звучник

1,490.00 ден

VIVAX Bluetooth звучникот BS -110 е пренослив и доаѓа со излезна моќност од 10W RMS што испорачува длабок и моќен звук до 5,5 часа репродукција со средна јачина.

VIVAX Bluetooth звучникот BS -110 се карактеризира со функцијата TWS, со која може да се поврзат два идентични уреди со едноставно притискање на копчето TWS. На овој начин, можете да уживате во уште посилен звук и подобар стерео ефект.
Една од главните карактеристики на овој звучник е неговата отпорност на вода IPX 5.
Звучникот има атрактивен дизајн, со странично LED осветлување во бои и LED осветлување околу контролните копчиња, обезбедувајќи атмосфера на вистинска забава.

Звучникот има ремен за полесно носење на уредот.

Категорија