Има залиха

VIVAX BS-211 bluetooth звучник

2,490.00 ден

VIVAX Bluetooth звучник BS -211 е пренослив звучник. Доаѓа со моќност од 50 W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа со средна јачина.

VIVAX Bluetooth звучникот BS -211 се карактеризира со функцијата TWS, со која може да се поврзат два идентични уреди со едноставно притискање на копчето TWS. На овој начин, можете да уживате во уште посилен звук и подобар стерео ефект.
Една од главните карактеристики на овој звучник е неговата отпорност на вода IPX 5. Звучникот има атрактивен дизајн, со LED осветлување во бои за вистинска атмосфера за забава.
Звучникот има рачка за полесно пренесување на уредот, на која има тастатура, што во голема мера го олеснува користењето на самиот уред.

Категорија