Има залиха

VIVAX BS-261 bluetooth звучник

2,990.00 ден

Новиот пренослив Bluetooth звучник BS-261 на Vivax доаѓа со моќност од 60 W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 8 часа на средно ниво на звук. Уредот се одликува со функцијата TWS, со која можете да поврзете два исти уреди со едноставно притискање на копчето TWS, со што ќе уживате во посилен звук и подобар стерео ефект. Една од главните карактеристики на уредот е нивото на отпорност на вода IPX 5. Сето ова е спакувано во атрактивен дизајн.

Категорија