toster GORENJE SM701GCW

1,190 ден

На залиха


Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Шифра: СИТО096-1-1 Категории: ,
Brands:: GORENJE
Навигација
Close

Кошничка

Категории