Има залиха

pegla GORENJE SIH3000RBC

3,190.00 ден

Моќност на грејачот: 3000 W

Сад за вода: 0.35 l

Регулирање на температурата: Аналоген

Индикатор на температура

Подлога на пеглата: Керамика

На залиха

ШИФРА: СИПЕ186 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд