Има залиха

PERALNA BEKO WUE6411XWW

14,990.00 ден

 • Полнење:фронтално
 • AquaFusion
 • Aquawave
 • LED приказ
 • Woolmark
 • Индикатор за затворање на врата
 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:800 врт./min
 • Програми:15
 • Заштита од прелевање на вода
 • Одложен почеток:3h,6h,9h
 • Потрошувачка на енергија годишно:152kWh
 • Ниво на бучава:63/75dB
 • Димензии:84x60x44cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд