Попуст!
Има залиха

PERALNA FAVORIT L6100

13,041.00 ден

 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:A++
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Функциja за предперење
 • Одложен почеток
 • Заклучување за деца
 • Потрошувачка на енергија:0.86kWh
 • Потрошувачка на вода:45L
 • Ниво на бучава:52/71dB
 • Димензии:85x60x45cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд