Има залиха

peralna GORENJE WNHVB72SDS

14,990.00 ден

Машина за перење алишта SLIM
 ЛЦД Дисплеј
 Капацитет 7кг
 1200 вртежи
 15 програми
 SnowFlake дизајн на барабанот за нежен третман на алиштата
 SteamTech генератор на пареа
 SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
 Ладно перење 15 степени
 Програма за чистење на барабанот
 Тајмер за одложено перење
 Сензор за ниво на вода
 Заштита од прелевање вода
 Заклучување – заштита за деца
 Максимална бучност 76dB
 Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 68 kWh
 Нова Д енергетска класа
 Димензии 60x85x46 цм

На залиха

Дополнителни информации

Бренд