Има залиха

sejker MAX HMS 1030B

790.00 ден

Моќност: 30 W
Маталка од нерѓосувачки челик
Едноставен за употреба и чистење
Идеален за подготовка на кафе, коктели, пена…

На залиха

Дополнителни информации

Бренд