Има залиха

SPORET ALFA PLAM SG-122.55

21,790.00 ден

 Комбиниран шпорет
 55цм
 бела боја
 2 рингли на струја (1 експрес рингла) + 2 гасни рингли
 5115W моќност
 Димензии 55x85x60

На залиха

ШИФРА: ШПЕЛ055-1-1-1-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд