Попуст!
Има залиха

SUSARA Candy-cse-c7lf-s-nova

15,990.00 ден

  • кондензациска
  • Енергетска класа:Б
  • Капацитет:9кг
  • функцијата меморија
  • Функција Snap&Dry
  • hOn апликација
  • Сертификат Woolmark
  • Индикатор за завршување на циклусот
  • Водено сушење и синкронизација

На залиха

Дополнителни информации

Бренд