Има залиха

TV SONY KD 43 WF 665

29,590.00 ден

 • 43″(110cm) FULLHD LED SMART TV
 • Резолуција:(1920 x1 080)
 • Поддржува видеозаписи со висок динамички опсег (HDR)
 • Приклучете ја вашата опрема лесно преку HDMI-влезови
 • Пронајдете забава со Smart Апликациите.
 • BRAVIA технологија
 • Гласовно пребарување
 • USB HDD REC
 • 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Dolby Digital,Dolby Digital Plus
 • Direct-LED
 • 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x Digital Audio, 1 x Audio Out, LAN
 • DVB-C/T/T2/S2

На залиха

SKU: ТВ42069 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд