Има залиха

VIVAX BS-160 bluetooth звучник

2,290.00 ден

VIVAX Bluetooth звучникот BS-160 е пренослив и доаѓа со моќност од 14 W. Обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа со средна јачина.

VIVAX Bluetooth звучникот BS-160 се карактеризира со функцијата TWS, со која може да се поврзат два идентични уреди со едноставно притискање на копчето TWS. На овој начин, можете да уживате во уште посилен звук и подобар стерео ефект.
Една од главните карактеристики на овој звучник е неговата отпорност на вода IPX 6.
Звучникот има атрактивен дизајн, со LED осветлување во бои за вистинска атмосфера за забава.

Звучникот има ремен за лесно носење на уредот.

Категорија