Има залиха

aparat za leb GORENJE BM1210BK

6,290.00 ден

Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 800 W
Должина на кабел: 1.2 m
Програми: 12
Звучен сигнал
LCD дисплеј
Додатоци: 4

На залиха

Дополнителни информации

Бренд