Има залиха

blender Gorenje BN1000W

4,790.00 ден

Моќност 1000 W
 Inox боја
 Број на брзини за лесно ракување: 2
 Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 Ефикасен нож со шест сечила
 Дополнителен сад
 Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 Гумени ногарки за стабилност
 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 Лесно чистење

На залиха

Дополнителни информации

Бренд