Има залиха

aspirator GORENJE WHC629E4X

7,490.00 ден

 • Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
 • Инокс
 • Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 450 m3/h
 • Механичко управување
 • Број на степени на вентилаторот: 3
 • Копче за уклучување/исклучување на светлото
 • ЛЕД осветлување
 • Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер
 • Бучност: 65 dB(A)
 • Приклучна моќ: 112 W
 • Димензии (ШхВхД): 60 х 16.6 х 45 cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд