Попуст!
Има залиха

peralna GORENJE WNHPI84AS

19,790.00 ден

Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР
 ЛЦД Дисплеј
 8кг
 1400 вртежи
 15 програми
 SteamTech генератор на пареа
 SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
 Drum clean елиминирање на сите бактерии од барабанот
 RainDrop барабан за нежно третирање на алиштата
 Ладно перење 15 степени
 Тајмер за одложено перење
 Сензори: Сензор за ниво на вода
 Заклучување – заштита за деца
 Бучност 56-72dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh
 А енергетска класа
 Димензии 60x85x54 цм

На залиха

Дополнителни информации

Бренд