Има залиха

FRITEZA Vox FT5410

2,790.00 ден

Моќност – 2750 W
Капацитет – 3,5 л
Може да се мие во машина за садови
Внатрешност на уредот – не’рѓосувачки челик
Термостат, тајмер, скриени греачи
Голем проѕирен прозорец
Сад што се отстранува
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци

На залиха

Дополнителни информации

Бренд