Попуст!
Има залиха

PERALNA BEKO WUE 6612D BA

15,790.00 ден

 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • SteamCure®
 • GentleCare™ програма
 • Fast+™
 • AntiCrease+®
 • AquaWave®
 • Дигитален дисплеј
 • Заштита за деца
 • Заштита од прелевање
 • Автоматско прилагодување на количина на вода
 • Потрошувачка на вода годишно:8799L
 • Потрошувачка на енергија годишно:152kWh
 • Ниво на бучење:62dB
 • Димензии:84x60x44cm

На залиха

Дополнителни информации

Бренд