Има залиха

vgradna masina za sadovi FAVORIT BI-60I14N

17,990.00 ден

 • ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ
 • КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ
 • 5 ПРОГРАМИ
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F
 • ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧ
 • ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА
 • ОДЛОЖЕН СТАРТ
 • ПОЛА ПОЛНЕЊЕ
 • ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ
 • ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ
 • ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/60/55

На залиха

Дополнителни информации

Бренд