Има залиха

sporet FAVORIT K622WWFT

13,990.00 ден

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А

КАПАК НА ШПОРЕТ

ПЛОЧА СО 2 РИНГЛИ ЗА ГОТВЕЊЕ (1X145MM, 1X180MM) И 2 ПЛИНСКИ ЗОНИ

ЕЛЕКТРОНСКО ПАЛЕЊЕ

ВОЛУМЕН НА РЕРНА: 62 L

УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 СКЛОПКИ

6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ

1 ДЛАБОКA ТЕПСИJA ЗА РЕРНА – РЕШЕТКА ВО РЕРНА

СВЕТИЛКА ВО РЕРНА

ДИМЕНЗИИ: 85CM/60CM/60CM

 

На залиха

ШИФРА: ШПЕЛ028-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд