Има залиха

SPORET GORENJE GEC6A41WC

25,990.00 ден

 • Електричен шпорет
 • Енергетска класа:А
 • Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал
 • Боја: Бела
 • Врата:Стаклена контролна плоча
 • Без капак
 • Класична шарка на вратата
 • Употреблив волумен на рерната:65 l
 • Максимална површина на тавата за печење:1.316 cm²
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • Долен и горен грејач
 • Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Чистење со AquaClean функција
 • Силвермат-емајл (SilverMatte)
 • Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
 • Температура на вратата на рерната: Compact Door
 • Потрошувачка на електрична енергија:0,78kWh
 • Димензии (ШxВxД):60 × 85 × 60 cm
 • Нето тежина на апаратот:40,7kg

На залиха

ШИФРА: ШПЕЛ055-1-1-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд