Има залиха

SPORET GORENJE GE6A10WB

18,990.00 ден

 • Електричен шпорет
 • Енергетска класа:А
 • Боја: Бела
 • Врата:Стаклена контролна плоча
 • Без капак
 • Класична шарка на вратата
 • Употреблив волумен на рерната:65 l
 • Максимална површина на тавата за печење:1.316 cm²
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • Електрична плоча за готвење
 • Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Чистење со AquaClean функција
 • Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
 • Потрошувачка на електрична енергија:0,78 kWh (конвенционална)
 • Димензии (ШxВxД):60 × 85 × 60 cm
 • Бруто тежина на апаратот:44,1 kg
 • Приклучна моќ: 8,2 kW

На залиха

ШИФРА: ШПЕЛ055-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд