Има залиха

toster GORENJE KR1800SDP

3,890.00 ден

  • Прилагодлив термостат
  • Материјал за греење на плочи: Aluminium двостран
  • Автоматска контрола на температурата
  • Рачки изолирани од топлина
  • Сила:1800 W

На залиха

Дополнителни информации

Бренд