Има залиха

zamrznuvac GORENJE F4142PW

16,990.00 ден

Вертикален Замрзнувач
 Бела боја
 Easy Tray специјална фиока за лесен пристап до замрзнатата храна
 Капацитет 165л
 4 фиоки и 1 полица
 Eco mode штедлив мод на работа
 Механичко управување
 Нова Ф енергетска класа
 Димензии (В:Ш:Д): 1434 x 550 x 542 мм

На залиха

Дополнителни информации

Бренд