Има залиха

masinka za sisanje FUEGO PR2228

690.00 ден

  • Моќност:3 W
  • Главата се отстранува и е лесно за чистење
  • Сечила од нерѓосувачки челик
  • Различни должини на сечење
  • Време на полнење:8 часа

На залиха

Дополнителни информации

Бренд