Има залиха

FEN cetka FUEGO BY-812

1,790.00 ден

 • Мултистајлер
  Моќност: 600W

  Напон:220-240V ~ 50-60Hz

 • Прекинувач за напојување
 • Поставки:0-1-2
 • Kабел од 360 степени
 • Вклучени се:
 • А Концентратор
 • E 32мм четка
 • J 40мм додаток за виткање коса
 • K 41.4-61.4mm додаток за виткање коса

На залиха

SKU: СИФЕ154-1 Категории ,

Дополнителни информации

Бренд